У Кропивницькому скликають позачергову сесію обласної ради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57087_1.jpg)
Голова обласної ради Сергій Шульга скликає позачергову сесію 15 лютого. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.
Депутати розглянуть питання фінансування заходів територіальної оборони місцевого значення.
«Одразу хочу заспокоїти жителів Кіровоградщини – рішення необхідно прийняти в рамках дії закону «Про основи національного спротиву», щоб наша бригада тероборони мала необхідні засоби для несення служби», - зазначив голова обласної ради Сергій Шульга.
Сесія розпочнеться об 11:00.
Як уже повідомлялося, голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга взяв участь у засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у Харкові 11 лютого. Серед інших питань обговорили виконання закону про основи національного спротиву.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)