У Кропивницькому сильно постраждали два мікрорайони (Фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52975_1.jpg)
Щойно повернувся зі Старої Балашівки в Кропивницькому. Саме цей мікрорайон і Лелеківка постраждали від негоди. Яка ситуація - видно на фото. Єдине, чого немає на знімках, - так це людського відчаю. Його не передати..
Що я пропоную: зараз саме час перед виборами всім кандидатам і політичним силам показати, як вони хвилюються за кропивничан - і словом, і ділом! Мітли, граблі до рук і завтра на суботник! Я не кандидат, але очолити процес готовий.
Друге, домовився з Віталієм Миронюком, щоб наші надзвичайники протягом години встановили намети і польову кухню з гарячим чаєм.
Третє, начальник поліції області Роман Козьяков пообіцяв забезпечити необхідну кількість підлеглих для охорони порядку і щоб не було випадків мародерства.
Я безмежно вдячний усім, хто вже виказав підтримку жителям Кропивницького. І знову прошу: давайте залишатися людьми й допомагати один одному. Написав голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко у своєму телеграм каналі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)