У Кропивницькому школярка написала лист Президенту Зеленському (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49773_1.jpg)
Багато містян обласного центру чекали на візит Президента України до Кропивницького, повідомляє FOTOINFORM.NET
В місті за останній час відбувалося багато різноманітних заходів: День міста, Міжнародна агропромислова виставка, приїжджали змагатися українські богатирі. Містяни гадали, що Президент України приїде, щоб привітати городян з 265 – річницею заснування нашого міста. Але за мість Президента України містяни побачили та послухали виступ Національного президентського оркестру у Кіровоградській обласній філармонії.
І ось у соцмережах жваво обговорюють лист 8 – річної дівчинки із міста Кропивницький, яка написала цікавий лист-запрошення Президенту України Володимиру Зеленському. Вона пропонує приїхати Зеленському до нашого міста та відвідати цікаві місця.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)