У Кропивницькому школярів навчають розпізнавати фейки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62103_1.jpg)
В обласному центрі у Центральній міській бібліотеці для дітей вже вдруге відбулося захоплююче онлайн-читання книжки Каті Сілі «Ніта. Ховайтесь фейки світу»
Читання у колі друзів про небезпеки віртуального простору супроводжувалося жвавим обговоренням.
Учасники відчули, що головна героїня книги ділиться з ними реальними викликами, з якими може зіткнутися будь-хто в Інтернеті. І не важливо будуть чи соціальні мережі, онлайн-ігри, електронна пошта чи інші сервіси.
Діти захоплено розмірковували про те, якби вони самі впоралися з фейковою інформацією та чи змогли б вчасно її розпізнати. Історія Ніти навчила дітей, що не завжди можна довіряти всьому, що бачиш у віртуальному просторі, та спонукала бути більш розважливими при пошуку та сприйнятті інформації.
Сьогодні це важливо як ніколи.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)