У Кропивницькому школярі передали смаколики пораненим захисникам України (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59745_1.jpg)
З ініціативою зібрати смаколики для поранених захисників України, які проходять лікування у Кропивницькому, виступив міський учнівський парламент.
Акція отримала досить символічну назву - “Великоднє диво”.
"Таку ініціативу радо підтримали педагогічні колективи разом із батьками і самими школярами - навчальні заклади міста приготували свої комплекти пакунків: тут і солодощі, і випічка, і фрукти, а діти власноруч виготовили патріотичні поробки з малюнками," - розповіла начальниця міського управління освіти Лариса Костенко.
"Я потрапив сюди після поранення, це вже мій другий лікувальний заклад, тут проходжу реабілітацію. Пригнічений стан довго був, а ось буквально вчора тут був концерт від діток для нас, і дух піднявся, дивишся на цю малечу і розумієш, заради кого це все," - говорить військовий із Черкащини В’ячеслав.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)