У Кропивницькому Сергій Подорожний разом з військовослужбовцями долучився до світового флешмобу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34979_1.jpg)
Голова Громадської організації «Кіровоградська об’єднана організація інвалідів, інвалідів війни і учасників АТО» Сергій Подорожний разом з військовослужбовцями 3-го полку спеціального призначення долучився до світового флешмобу #22pushupchallenge.
В свою чергу він передав естафету заступникам громадської організації Полякову Олександру Володимировичу та Іванову В’ячеславу Кузьмичу.
Сергій Подорожний в 1987 році закінчив Рязанське повітрянодесантне військове училище та проходив службу в збройних силах та в Кіровоградському облвійськоматі. Разом зі своїми колегами О. Поляковим та В. Івановим виконував інтернаціональний обов’язок у республіці Афганістан, де й отримав інвалідність.
Вся його активна громадська діяльність є не тільки помітним внеском у розбудову інвалідного руху, а й підтримкою українських ветеранів, які пройшли війну на Донбасі. Тому прийняття участі в заході світового значення є не тільки обов’язком, а й покликом душі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)