У Кропивницькому Сергій Кузьменко провів черговий особистий прийом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_46061_1.jpg)
Голова облдержадміністрації під час прийому вислухав проблемні питання та прохання посприяти у їх вирішенні від 6 заявників. До керівника ОДА звернулися переважно жителі обласного центру, а також Устинівського, Кіровоградського і Долинського районів.
Найбільше звернень стосувалися охорони здоров'я. Зокрема, жителька Устинівки, у якої онкохворий чоловік, попросила матеріальної допомоги на його відновлення після операції та подальше лікування.
А жителька обласного центру попросила допомогти зібрати необхідну суму коштів на операцію для її дитини з інвалідністю. Така операція є єдиним шансом, щоб дівчинка, прикута до візка, мала змогу ходити. Прооперувати її треба невідкладно.
Сергій Кузьменко пообіцяв посприяти у наданні допомоги заявницям. Зокрема він зазначив, що є два основні напрямки вирішення проблем – через звернення до депутатів обласної ради, які мають право надати фінансову підтримку за кошти обласного бюджету, та через благодійні фонди. Фахівці нададуть усю необхідну консультаційну допомогу щодо оформлення звернень і триматимуть на контролі вирішення зазначених проблем.
Питання жителя Кіровоградського району стосувалися соціального захисту людей з інвалідністю. Зокрема, мова йшла про можливість безкоштовного проїзду міжміськими маршрутами, забезпечення спеціальними засобами реабілітації, надання соціальних послуг із догляду. Голова облдержадміністрації обговорив варіанти вирішення зазначених проблем з фахівцями департаменту соціального захисту населення ОДА і дав відповідні доручення.
Решта звернень стосувалися прискорення виконання судового рішення щодо виплати соціальної допомоги, сприяння приватному підприємцю у отриманні дозволу на будівництво магазину, допомоги з придбанням автомобіля військовій частині, яка дислокується в іншій області. Вислухавши заявників, Сергій Кузьменко зазначив, що голова облдержадміністрації не має повноважень втручатися в діяльність органів місцевого самоврядування чи керівництва інших областей, проте пообіцяв переговорити з керівниками відповідних установ та попросити їхнього сприяння у вирішенні зазначених проблем.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)