У Кропивницькому серед білого дня розібрали огорожу на мосту (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39255_1.jpg)
«Чорні металісти» самовпенені в своїй безкарності вже взагалі переходять усі грані.
Розбирають огорожу мосту на пров.Об'їздному (з боку вул.Полтавська, міст над залізничним полотном). Домкратом піднімають основу огорожі і вибивають секції металу.
Домкрат залишили на місці. Видно, що працюють тривалий час. Є сліди від зрізів. Є вирвані кріплення. Зняті цілі секції металевої огорожі. Куди здають? Хто приймає на пунктах металоприйомки?! У кого рука піднімається і куди йде в цей момент їх свідомість і совіть?! Без коментарів,- про це написав на своїй сторінці у фейсбуці начальник Кіровоградської спецінспекції Андрій Максюта
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)