У Кропивницькому семеро молодих поліцейських склали присягу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42667_1.jpg)
Під час урочистого заходу, в присутності старших колег, новобранці із хвилюванням та звитягою виголосили важливі у своєму житті слова клятви, за якими розпочнеться їх робота по захисту прав та законних інтересів свого народу ті безпеки держави.
Від імені колективу поліції області молодих колег з прийняттям Присяги привітав заступник начальника ГУНП в області Дмитро Ткачонок. Він побажав юнакам та дівчатам завжди пам’ятати про цей важливий день, дотримуватися даного слова, бути чесними у прийнятті рішень, сумлінно і віддано служити своєму народу, отримати довіру і підтримку від людей.
- Я упевнений, що цей день ви запам’ятаєте на все життя. Слова клятви будуть для вас важливими і непохитними. Кожного разу, коли людям, інтереси яких ви покликані захищати, буде потрібна ваша допомога – ви зробите все від вас залежне, аби у нашому суспільстві панували Справедливість та Закон, - сказав полковник Ткачонок.
У продовження заходу, Дмитро Георгійович виконав ще одну приємну місію – передав відомчі відзнаки Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова - «Ветеран служби».
Медалі за багаторічну бездоганну службу, вагомі особисті досягнення в боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку, і 25 років бездоганної служби, отримали заступник начальника організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП в області підполковник поліції Сергій Атаманчук і його колега – інспектор взводу 1, роти №1 патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» старший лейтенант поліції Олександр Пахомов.
Досвідченим правоохоронцям побажали подальших успіхів у службі.
Сектор комунікації поліції
Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)