У Кропивницькому рятувальники вшанували учасників бойових дій на території інших держав
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41716_1.jpg)
Щорічно, 15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 29 років тому останній солдат радянської армії перетнув афгансько-узбецький кордон та завершилась збройна інтервенція до Республіки Афганістан.
У цей день ми віддаємо шану відвазі, мужності та патріотизму наших співвітчизників різних поколінь, які свого часу виконували військовий обов’язок у «гарячих точках» світу.
Сьогодні керівництво та особовий склад Управління ДСНС в області взяв участь у загальноміських заходах за нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав – в обласному центрі відбулась урочиста хода пам’яті за участі ветеранів, керівництва області, представників громадськості, учнівської молоді від площі Героїв Майдану до пам’ятника Воїнам-інтернаціоналістам, де відбувся мітинг та покладання квітів до підніжжя пам’ятника. Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували військовослужбовців, які загинули на території інших держав.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)