У Кропивницькому рятувальники відзначили День міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52752_1.jpg)
Щороку восени рятувальники беруть активну участь у святкуваннях, присвячених Дню заснування нашого славного міста
Традиційно святкові дні збирають містян та гостей на різноманітні заходи, метою яких є представити Кропивницький – чим він славний та чим живуть його мешканці.
Служба порятунку Кіровоградщини щороку розгортали велике містечко безпеки життєдіяльності: фотозони, виставка пожежно-рятувальної техніки, численні локації професій, проводили показові виступи у форматі змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник», акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Проте цього року, у 266-ту річницю рідного міста, вогнеборці Управління ДСНС в області підготували скорочений формат розваг для містян та гостей, що викликане необхідністю дотримання карантинних обмежень.
Так, вулицями міста пройшов ефектний марш пожежно-рятувальної техніки, що є на озброєнні кіровоградського гарнізону. Кропивничани могли на власні очі побачити, що наша служба – це міць, криця, що забезпечує пожежну та техногенну безпеку нашого міста.
Слід зазначити, що завжди великий інтерес у жителів та гостей міста викликає пожежно-рятувальна техніка та оснащення, яке щодня служить для приборкування вогню та ліквідації інших надзвичайних подій. Особливе захоплення викликала у малечі та школярів різного віку можливість побачити складні та величезні машини, які могли роздивлятись зблизька пожежну техніку, розпитувати у справжніх вогнеборців про їхню роботу та фотографуватись з ними.
Через вимоги щодо дотримання дистанції та санітарно-гігієнічних вимог, діти могли лише роздивлятись техніку, не скупчуючись біля неї. Проте, хоча й на відстані від техніки, біля фонового атрибута – великих літер ДСНС – могли сфотографуватись усі охочі.
Управління ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)