У Кропивницькому рятувальники провели семінар для голів квартальних комітетів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41533_1.jpg)
7 лютого фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області, Кропивницького міськрайонного відділу У ДСНС в області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності провели семінарське заняття для голів квартальних комітетів Подільського району м. Кропивницький на тему: «Проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них».
Мета семінару – навчити голів квартальних комітетів проводити грамотну профілактичну роботу із мешканцями приватного сектора, зокрема із непрацюючим населенням та категоріями громадян, які найбільш вразливі щодо нещасних випадків у побуті.
Рятувальники поінформували присутніх про основні причини виникнення пожеж у приватних будинках мешканців обласного центру: несправна або перевантажена електромережа, експлуатація несправних або саморобних побутових електроприладів, порушення правил експлуатації газового обладнання, печей, груб, камінів, систем індивідуального опалення, необережність під час паління або паління в ліжку. Крім того, була наведена статистика по Кіровоградській області та Кропивницькому щодо кількості, причин та наслідків пожеж, які трапляються майже щоденно.
Фахівець навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності нагадав головам квартальних комітетів основні правила пожежної безпеки у період опалювального сезону, продемонстрував, як користуватись вогнегасниками та як поводитись, якщо опинились в осередку пожежі.
На останок рятувальники роздали усім присутнім застережні листівки, у яких йдеться про правила безпеки життєдіяльності.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)