У Кропивницькому рятувальники провели психологічний тренінг
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41275_1.jpg)
25 січня з керівництвом та педагогічним складом навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області психологи Управління провели психологічний тренінг, спрямований на згуртування співробітників та поліпшення соціально-психологічного клімату в колективі.
Під час заняття було відпрацьовано декілька вправ, завдяки яким учасники змогли краще пізнати себе та колег по роботі, покращити службові стосунки, а також позбутися деякої напруженості у комунікаціях.
Всі учасники побували у ролях начальника, підлеглого, а також зрозуміли, яке місце займають у колективі, проаналізували своє ставлення до роботи та оточуючих тощо.
За результатами отриманої під час тренінгу психологічної інформації, з метою закріплення досягнутого результату та його поліпшення, психологами Управління буде проводитись подальша робота з працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області в цьому напрямку.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)