У Кропивницькому рятувальники привітали з 60-річчям ветерана пожежної охорони (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40632_1.jpg)
Вшановуючи традиції пожежної охорони і сучасної Служби порятунку, рятувальники пам’ятають та із вдячністю за чесну працю завжди вітають ветеранів з визначними професійними й особистими святами.
Так, 17 грудня відзначачив свій 60-літній ювілей ветеран пожежної охорони Костюков Юрій Володимирович, який працював помічником начальника штабу пожежогасіння та пішов на заслужений відпочинок.
Привітати з такою визначною життєвою датою ювіляра прийшли працівники Управління ДСНС в області та Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту, які побажали Юрію Володимировичу від імені керівництва та особового складу Управління міцного здоров’я і благополуччя.
Увесь колектив Управління ДСНС в області приєднується до привітань та бажає ювіляру наснаги до життя та довгих років попереду.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)