У Кропивницькому рятувальники 5 разів виїздили для прибирання повалених дерев
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37966_1.jpg)
За минулу добу пожежно-рятувальні підрозділи 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький 5 разів надавали допомогу по розпилюванню та прибиранню повалених дерев та розчахнутих гілок.
Так, о 12:38 впала гілка на балкон однієї з квартир на 2-му поверсі п’ятиповерхового житлового будинку на вул. Чорновола, о 13:00 схожий випадок стався на вул. Вокзальній, де гілка потрапила на балкон 5-го поверху дев’ятиповерхівки.
О 21:39 надійшло повідомлення про те, що на розі вулиць Покровська та Кропивницька впало дерево на проїжджу частину. О 00:45 дерево впало між житловими будинками на вул. Куроп’ятникова в м. Кропивницькому. Одна подібна подія о 21:48 сталась у Кіровоградському районі на шляху до с. Клинці, де повалене дерево потрапило на проїжджу частину та перешкоджало руху транспорту.
В усіх випадках ніхто не постраждав.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)