У Кропивницькому розповіли про додаткову дозу вакцини від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56600_1.jpg)
Сьогодні, 13 грудня, під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА Олег Рибальченко розповів про третю дозу вакцини від COVID-19.
За його словами, Міністр охорони здоров'я має підписати наказ, який схвалить позицію національної технічної групи експертів з імунопрофілактики та дозволить вводити додаткову дозу вакцини від COVID-19.
Він наголосив, що йдеться саме про додаткову дозу, а не бустерну.
Адже вона вводиться з метою досягнення кращого захисту в осіб, які за станом свого здоров’я, мають нижчу ефективність вакцин у порівнянні з ефективність вакцини в загальній популяції.
"Очікуємо цей наказ. Відповідно всіх, хто потрапить в перелік зможуть отримати додаткову дозу вакцини", - розповів Олег Рибальченко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)