У Кропивницькому розпочався чемпіонат Європи з бейсболу (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44629_1.jpg)
Сьогодні у Кропивницькому, на бейсбольному стадіоні ОСДЮШОР 2 відбулася унікальна для нашої області та України спортивна подія – відкриття кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи з бейсболу (група "С"), який триватиме з 23 по 28 липня.
На турнір прибули бейсбольні збірні команди Грузії, Естонії, Румунії, Угорщини. Разом із збірною України вони виборюватимуть путівку на літні Олімпійські ігри 2020 року, що проходитимуть у м.Токіо.
Під час урочистого відкриття турніру учасників змагань привітали перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, президент федерації бейсболу і софтболу України Андрій Ніколаєнко.
В рамках групового турніру з 23 по 27 липня, команди щодня гратимуть по два матчі об 11.00 та о 16.00 за київським часом. Перша гра, у рамках чемпіонату розпочалася вже сьогодні між командами України та Естонії.
Фінал відбудеться 28 липня о 14.00 год.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)