У Кропивницькому розкрадають комунальне майно (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39039_1.jpg)
Сьогодні, 19 вересня, під час прес-конференції у Кіровоградської міськраді начальник головного управління ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко повідомив журналістам місцевих ЗМІ, що рiвень викрадення комунального майна став масовим у порiвняннi з минулим роком.
Віктор Кухаренко навів сумну статистику. У житлово-експлуатаційній організації №1 зафіксовані крадіжки за п’ятьма адресами: поцупили каналізаційні труби, обладнання елетрощитових, акумуляторну батарею, генератор, зварювальне обладнання, газонокосарку. У п’яти будинках побували грабіжники і на території ЖЕО №3.
У міській раді Кропивницького закликали мешканців міста бути особливо пильними, якщо у багатоповерхових будинках з’являються ремонтні бригади. У таких випадках, закликав Віктор Кухаренко, варто обов’язково поцікавитися, які роботи виконуються і спеціалістами якого комунального підприємства. У разі найменшої підозри необхідно телефонувати за телефоном аварійно-диспетчерської служби 15-80. або до поліції – 102.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)