У Кропивницькому проживають семеро довгожителів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33172_1.jpg)
У Кропивницькому проживають семеро довгожителів, які зустріли свої сто і більше весен.
Сьогодні, 30 вересня з нагоди відзначення в Україні Дня ветерана і Міжнародного дня похилого віку до кожного з них завітали додому представники міської влади, щоб подякувати їм за їх життя і побажати ще довгих років на цій землі.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Заступник міського голови Наталія Дзюба і керуючий справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко знайшли сьогодні найтепліші слова, щоб сказати їх Євдокії Сидорівні Вовненко, Антону Філатовичу Волчеку, Матвію Арефійовичу Звончуку, 101 – річним Фросині Тихонівні Горбаренко і Клавдії Арсентіївні Шавіловій та найповажнішіим за віком кропивничанам, 102 - річним Ганні Петрівні Григор'євій та Пелагеї Федосіївні Четвертак.
Наталія Дзюба і Альвіна Бондаренко разом зі щирими побажаннями здоров’я вручили довгожителям грошову допомогу з міського бюджету по одній тисячі гривень кожному.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)