У Кропивницькому провели відпрацювання мікрорайону Балашівка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50201_1.jpg)
Під час проведення профілактично-роз’яснювальної роботи щодо попередження пожеж в осінньо-зимовий період фахівці Служби порятунку зосереджують увагу громадян на безпечній підготовці та перебігу опалювального сезону.
Щоб попередити вогневі випадки, а головне, випадки загибелі й травмування людей на них, рятувальники проводять відпрацювання житлових масивів населених пунктів області, спілкуються із громадянами, роз’яснюють та навчають правилам пожежної безпеки.
19 листопада працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели відпрацювання житлового сектора мікрорайону Балашівка міста Кропивницький.
Під час проведення профілактичних заходів рятувальники звернули увагу на питання безпеки дітей: і батькам, і бабусям, і дідусям настійно порадили ні в якому разі не залишати малолітніх дітей без нагляду, пильнувати, чим бавляться діти та онуки, порекомендували навчати правилам пожежної безпеки та пояснювати наслідки їх порушень.
Звичайно, обговорювалось із жителями мікрорайону і питання пожежної безпеки у період активного використання приладів та систем обігріву.
Зокрема рятувальники наголосили, що потрібно користуватися лише справними обігрівачами і виключно промислового виробництва, у разі несправності звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, перевіряти тягу, стежити за справністю вентиляції, не допускати перевантаження електромережі та не топити печі і грубки з тріщинами. Також працівники Служби порятунку вручили мешканцям листівки з правилами безпеки в осінньо-зимовий період.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)