У Кропивницькому проходять навчання з надання домедичної допомоги (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58668_1.jpg)
Наразі триває інтенсив з надання домедичної допомоги, який проходить особовий склад ГУ ДСНС у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів.
Теоретичні та практичні навички з домедичної допомоги стануть у нагоді при виконання службових обов’язків, а також поза службою. До проведення інтенсивну залучаються як фахівці медичного підрозділу ГУ ДСНС в області, так і кваліфіковані працівники медичних установ.
Так, сьогодні інструктор навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС в області провів чергове заняття для особового складу заняття з домедичної допомоги постраждалим в умовах воєнного стану (бойових дій) та навчили проводити заходи серцево-легеневої реанімації.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)