У Кропивницькому привітали колектив «Кіровоградхліб 2014» з перемогою у Національному бізнес-рейтингу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55499_1.jpg)
Понеділкова нарада голови Кіровоградської облдержадміністрації Марії Чорної розпочалась із привітань. Підприємство "Кіровоградхліб 2014" стало переможцем Національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі».
«Ця нагорода – знак якості та визнання. Тому з надзвичайним задоволенням від всієї Кіровоградщини вітаю Владлену Умнову, керівницю ТОВ "Кіровоградхліб 2014", з отриманням заслуженого Свідоцтва Національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі"», зазначила Марія Чорна.
- «Підприємство ніколи не стало би найкращим без найкращих працівників. На «Кіровоградхлібі» вони саме такі, що визнало національне журі».
Також очільниця області привітала з отриманням ордену рейтингу "Професійне визнання" – Ніну Дорош, з медаллю рейтингу "За заслуги та досягнення" Тетяну Почапську та з отриманням сертифікату "Спеціаліст року" Ігора Межуєва.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)