У Кропивницькому популярними стають клуби з вивчення іноземних мов (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59684_1.jpg)
Українці все більше та більше цінують знання іноземних мов. Адже це відкриває безмежні можливості для подорожей, кар'єри та культурного розвитку.
Тому не дивно, що клуби з вивчення іноземних мов стають все більш популярними в нашому місті.
Одним з них є Клуб розмовної французької мови, який діє у відділі документів іноземної мови бібліотеки Чижевського. Нещодавно до Клубу приєдналося багато нових людей, що ще раз підтверджує популярність вивчення французької мови в Україні.
Учасники зосередили увагу на вивченні алфавіту та граматичних конструкцій. Вивчення алфавіту - це один з найважливіших етапів опанування будь-якої іноземної мови. Він допомагає «зрозуміти» звуки та правильно їх вимовляти.
Завдяки клубам розмовної мови в бібліотеці Чижевського жителі та гості міста можуть не тільки вивчати мови, але й знаходити нових друзів та партнерів для спілкування.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)