У Кропивницькому помолились за процвітання України!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32638_1.jpg)
По завершенню урочистої Ходи пам'яті центром святкових заходів у Кропивницькому стала Театральна площа обласного центру.
Тут планувалося пряме всеукраїнське включення на “Першому національному каналі”, під час якого кропивничани мали привітати Україну з ювілеєм скандуванням в ефірі “Вас вітає Кропивницький!” та взяти участь у загальнонаціональному флешмобі «Вся Україна співає Державний Гімн».
Урочистості відкрилися молебнем «В ім’я процвітання України», який відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Української православної церкви Київського патріархату Марк.
Гімн України прозвучав у виконанні учасників урочистостей на Театральній площі. Кропивничан з ювілеєм Незалежності привітали очільники області та вручили заслужені державні нагороди.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)