У Кропивницькому помер Валерій Заботкін
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62320_1.jpg)
Сьогодні перестало битися серце секретаря Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Валерія Заботкіна
І це – непоправна втрата для рідних, друзів, близьких, знайомих і легкоатлетичної спільноти Кіровоградщини.
Валерій Миколайович – приклад професіоналізму та щирості, мудрості та виваженості. Завжди активний, доброзичливий та цілеспрямований – таким він залишиться у нашій пам’яті. Валерій Заботкін був секеретарем ФЛАКОВ, входив до десятки кращих суддів України з легкої атлетики 2019 року. Також має звання «Суддя національної категорії», увійшов до переліку ТОП-суддів 2022 року. Багато років життя він віддав роботі не лише у спорті, але і у місцевих органах влади. Усе своє життя Валерій Миколайович самовіддано працював на користь громади та держави.
ГС Федерація легкої атлетики Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)