У Кропивницькому пологовий будинок отримав партію дитячого харчування (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59098_1.jpg)
Кропивницький міський пологовий будинок із функціями перинатального центру отримав півтисячі упаковок дитячого харчування від благодійників. Допомогу передали голова облради Сергій Шульга й депутат Олександр Головань.
«Це дитяче харчування виробництва Нової Зеландії. Воно вже містить такі необхідні новонародженим лактоферин, лютеїн і пробіотики. Це перша партія. Дякую народним депутатам Дмитру Соломчуку та Богдану Торохтію за сприяння в отриманні допомоги», – зазначив Олександр Головань.
Голова облради підкреслив, дитяче харчування надаватиметься не лише новонародженим у міському пологовому, а й за потреби – немовлятам, які з‘явилися на світ в обласному перинатальному центрі.
«Допомога адресована всім, хто її потребуватиме. Якщо будуть заявки із інших пологових – дитяче харчування передаватимуть. Те саме стосується і родин внутрішньо переміщених», – сказав Сергій Шульга.
Як повідомлялося раніше, апарат обласної ради придбав зенітний прожектор для системи ППО Кіровоградщини.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)