У Кропивницькому піднімуть олімпійський прапор
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32360_1.jpg)
5 серпня о 9.00 у Кропивницькому на площі перед приміщенням міської ради з нагоди відкриття XXXI Літніх Олімпійських Ігор 2016 року в місті Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбудеться «Свято олімпійського прапора» за участі провідних спортсменів та олімпійців обласного центру.
У програмі заходу:
- урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України;
- привітання українських спортсменів від представників влади міста й області, НОК України, олімпійців;
- показові виступи юних спортсменів;
- виступ міського професійного духового оркестру.
Організатори заходу – відділення Національного олімпійського комітету України в області, управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, відділ фізичної культури та спорту міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)