У Кропивницькому підбили підсумки Великоднього благодійного аукціону
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55448_1.jpg)
Заступник голови обласної ради Вадим Волканов взяв участь у підбитті підсумків Великоднього благодійного аукціону. Це 11-й аукціон, який проводять Прес-клуб та обласний музей мистецтв.
Вадим Волканов подякував організаторам та небайдужим містянам, які долучилися до заходу, а також придбав картину, зробивши свій внесок у придбання дефібpилятоpа для міської лікарні швидкої медичної допомоги.
- За період проведення одинадцяти аукціонів зібрано більше мільйона гривень на придбання обладнання для лікарень міста. Добра справа. Я вкотре вражений небайдужістю керівниці музею Тетяни Олександрівни Ткаченко. Це не просто гарний керівник, а фанат своєї справи, - зазначив заступник голови обласної ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)