У Кропивницькому переселенка з Харкова провела майстер-клас з нейрографіки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57525_1.jpg)
Сьогодні, 5 травня, в Кіровоградський обласній бібліотеці імені Д. Чижевського відбувся майстер-клас з нейрографіки.
Як повідомила директорка департаменту культури та туризму Кіровоградської ОВА Уляна Соколенко, ініціативу проведення запропонувала переселенка з Харкова Наталія Надолінна-Бенуа. У свою чергу обласна бібліотека її підтримала та запропонувала стати майданчиком, де майстер-класи тепер проводимимуться регулярно.
Під час майстер-класу містяни могли спробувати такий вид арт-терапії, як нейрографіка. Зокрема, завдяки малюванню спробувати поліпшити свій емоційний стан.
Організатори заходу додають, що на майстер-клас можна буде прийти за попередні записом. За анонсами проведення можна слідкувати на офіційних сторінках бібліотеки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)