У Кропивницькому оголошено кінець шкільного карантину
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34756_1.jpg)
У понеділок, 16-го січня, школярі Кропивницького повернуться до навчання. Сьогодні в обласному центру закінчуєть карантин, який тривав трохи менше тижня.
Тож кропивницькі школярі сядуть за парти вже у понеділок. Пропущені уроки наздоганятимуть за рахунок двох днів весняних канікул, вчитимуться і першого червня.
Начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко відзначила, що стан захворюваності на вірусні інфекції триматимуть на постійному контролі.
- Ми не знаємо якою буде ситуація і чи буде рівень захворюваності підвищуватися, можливо доведеться продовжувати карантин, - підкреслила Лариса Костенко. - Ми плануємо що 16 січня вийдемо працювати і вчитися. Відразу, в понеділок, будемо моніторити ситуацію щоб уникнути розповсюджень захворювань серед дітей і працівників.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)