У Кропивницькому оформлено книжкову виставку-символ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45083_1.jpg)
З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України у бібліотеці-філії №12 було оформлено книжкову виставку-символ «Україна – мій сонячний дім» та проведено патріотичний діалог «З жита, з волошок наш прапор ясний».
Діти з цікавістю переглядали книги та слухали про історичне становлення Державного Прапора як Державного символа, рекомендації щодо порядку використання державної символіки України.
Адже герб, прапор, гімн – це основні державні символи України, котрі мають давню і цікаву історію. Вони формують громадянську гідність, патріотичні почуття і впевненість молодого покоління в майбутньому своєї держави.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)