У Кропивницькому один куб води коштуватиме більше 30 гривень

Листопад 08, 2019 | Новини | Переглядів: 1456 | Коментарі: 0

Тариф для абонентів ОКВП «Дніпро - Кіровоград» планується підвищити до 30 гривень 68 копійок за один куб, повідомляє FOTOINFORM.NET

Про це повідомляють на сайті ОКВП «Дніпро – Кіровоград». 5 листопада у Кропивницькому відбулися громадські обговорення.

Нові тарифи вступлять в силу тоді, коли Нацкомісія схвалить їх у відповідному проекті постанови. Це відбудеться не раніше грудня.

Читайте також:  Спалах гепатиту на Кіровоградщині: мешканців області застерігають
 

Натисніть посилання  щоб приєднатися до ⭐️Партнерської програми Temu⭐️


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
hit.ua: сейчас на сайте, посетителей и просмотров за сегодня