У Кропивницькому невтішна демографічна ситуація
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36057_1.jpg)
Станом на 1 лютого 2017р. в м.Кропивницькому та смт Новому, за оцінкою, проживало 238,1 тис. осіб, що становило 24,7% населення області.
У січні 2017р. чисельність населення, яке проживало та території Кіровоградської міськради, зменшилась на 147 осіб. Природне скорочення населення становило 7,8 особи у розрахунку на 1000 жителів. Водночас зафіксовано міграційний приріст – 0,6 особи у розрахунку на 1000 жителів.
На території Кіровоградської міськради зареєстровано народження 171 дитини та смерть 330 осіб, що відповідно на 5,5% та на 6,3% менше ніж у січні 2016р.
Головне управління статистики у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)