У Кропивницькому назвали імена переможців міського конкурсу «Дитина року-2023»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60089_1.jpg)
У Міжнародний день захисту дітей в обласному центрі відзначили найуспішніших і найталановитіших юних кропивничан - переможців міського конкурсу «Дитина року», повідомляє Кропивницька міська рада.
"Протягом всього дня для дітей тривала концертно-розважальна програма, працювали локації з майстер-класами і розвагами. Усіх юних учасників свята пригощали солодощами," - сказано в повідомленні.
З перемогою у міському конкурсі "Дитина року" юних кропивничан привітав заступник міського голови Олександр Мосін.
Переможців конкурсу відзначили у 6 номінаціях.
Крім того, диплом конкурсу "За особисту мужність" отримав учень Ліцею природничих наук Данило Сергєєв. Він з початку збройної агресії росії в Маріуполі допомагав гасити пожежі в будинках, де були люди, шукав їжу, готував разом з дорослими на вогнищі та годував людей похилого віку.
Разом з дорослими евакуював хворих та літніх людей, що не могли без допомоги пересуватися до підвалів.
джерело Фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)