У Кропивницькому нагородили переможців обласних спортивних ігор
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56494_1.jpg)
В обласній державній адміністрації відбулося нагородження переможців обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області.
Переможцями обласних спортивних ігор серед селищних та сільських територіальних громад стали: Олександрівська ТГ, яка посіла першу місце, Соколівська ТГ – друге місце та Новоархангельська територіальна громада – третє місце.
Серед міських територіальних громад призові місця вибороли: Бобринецька територіальна громада – 1 місце, Долинська територіальна громада - 2 місце та Новоукраїнська територіальна громада - 3 місце.
Серед міст обласного значення призові місця посіли: Кропивницька ТГ 1 місце, Олександрійська територіальна громада - 2 місце та Знам’янська територіальна громада – 3 місце.
Також начальниця управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко відзначила представників від територіальних громад області грамотами та кубками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)