У Кропивницькому на підтримку військових відбувся ярмарок (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58456_1.jpg)
Сьогодні, 8 жовтня, в обласному центрі під час виставки-ярмарку на подвір’ї кнайпи Бамбетель, кропивничани могли скуштувати борщ, тушонку, кашу, випічку, вітамінні суміші та коктейлі, що готують і відправляють волонтери у різних громадах для військових.
Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в межах Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини провела сьогодні виставку-ярмарок “Волонтерський крафт”, участь у якому взяли участь волонтерські центри із 11 громад Кіровоградщини.
Фотозвіт Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)