У Кропивницькому на Кущівці рятувальники провели акцію (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60052_1.jpg)
28 травня співробітники Головного управління ДСНС у Кіровоградській області разом із бійцями міської пожежно-рятувальної частини провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» на запрошення молодіжної громадської організації «Центр».
Акція відбулась на території спортивного поля мікрорайону Кущівка м. Кропивницький у рамках програми «Здорове середовище для майбутнього».
Рятувальники розповіли дорослим та дітям, серед яких були і внутрішньо переміщені громадяни, і кропивничани, про свою роботу, нагадали правила безпеки, зробивши акцент на мінній безпеці, продемонстрували автомобіль та можливості спеціального обладнання, яке є на озброєнні у Служби порятунку.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)