У Кропивницькому «на гарячому» затримали закладчиків наркотиків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56501_1.jpg)
В обласному центрі по вулиці Шевченка гвардійський наряд стрілецького батальйону військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об'єднання звернув увагу на чоловіка, який щось активно розшукував у купі будівельного сміття біля аварійної будівлі.
Підійшовши ближче у момент забирання знахідки чоловіком, патрульні звернулись до нього із проханням пояснити мету пошуків. Чоловік спочатку не зрозумів, що перед ним наряд гвардійців і чесно розповів, що шукав і знайшов залишену для нього закладку із канабісом.
При проведенні поверхневої перевірки у громадянина, мешканця Кропивницького, 1990 року народження, виявили згорток із речовиною рослинного походження, попередньо канабіс вагою приблизно 8 грамів. Чоловік був сильно засмучений, бо, за його словами, «попався» уперше і проблем із законом раніше не мав.
Того ж дня, по вулиці Олега Ольжича, біля залізничних колій гвардійський наряд затримав жінку, мешканку Кропивницького 1984 року народження. Поведінка жінки була типовою для клієнтів закладників: вона метушливо шукала щось із ліхтариком у безлюдному місці. Як виявилося у ході перевірки, результатом її пошуків став сліп-пакет із білою речовиною кристалічної структури, попередньо амфетамін вагою приблизно 3 грами. До речі, ця жінка вже три рази була затримана протягом року на цьому ж місті, за тією ж самою статтею – 309 Кримінального кодексу України. За словами затриманої, вилучена речовина є ліками і вона не є наркозалежною.
В обох випадках на місце події було викликано слідчо-оперативну групу для встановлення подальших обставин.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)