У Кропивницькому на Алеї Слави з`явився сторожовий будинок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33112_1.jpg)
26 вересня міський голова Кропивницького Андрій Райкович перевірив хід виконання власного доручення щодо забезпечення комфортних умов служби охоронців на Алеї Слави, що на Рівнянському кладовищі у Кропивницькому.
Разом зі своїм заступником Олександром Грабенком та начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем він побував на будівництві приміщення охорони.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Сторожовий будинок збудували за кошти міського бюджету. Він цегляний, а тому черговим буде тепло і зручно слідкувати за порядком на Алеї почесних воїнських поховань і на території усього цвинтаря.
За словами Віктора Ксеніча у приміщенні залишилося завершити внутрішні оздоблювальні роботи, і за тиждень охоронці зможуть переїхати у новенький будиночок.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)