У Кропивницькому можливо безоплатне встановлення водолічильника?
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33034_1.jpg)
Пільгові категорії мешканців Кропивницького мають право звертатися за безоплатним встановленням водяного лічильника.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 12 квітня 2016 року № 202 затверджено Порядок встановлення приладів обліку холодної води в квартирах, житлових будинках малозабезпечених пільгових верств населення міста Кіровограда.
За безоплатним встановленням водолічильника за кошти міського бюджету можуть звертатися малозабезпечені пільгові категорії населення – інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, учасники АТО, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, віднесених до категорій 1 та 2, діти війни, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідно п. 4 Порядку, встановлення засобів обліку холодної води проводиться за зверненням особи до відділу по роботі зі зверненням громадян Кіровоградської міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 130) із заявою і документами про пільгове встановлення засобів обліку холодної води та за умови фактичного проживання пільговика та членів сімей (загиблого) за місцем реєстрації.
Окрім заяви, необхідно надати наступні документи: ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду; довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (форма № 3);довідку про доходи членів сім’ї; копію документа, що підтверджує право на отримання пільги.
За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 24 84 55.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)