У Кропивницькому мітингували міліціонери-пенсіонери (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_41948_1.jpg)
Сьогодні, 27 лютого 2018р. на пл. Героїв Майдану у м. Кропивницькому відбувся мітинг, який провели представники ветеранських і громадських організацій Кіровоградської області, ветерани та пенсіонери ОВС, ЗСУ міста та області в рамках Всеукраїнської акції.
Учасники акції висловили свій протест з приводу зволікання та небажання центральними органами влади проводити перерахунок пенсій пенсіонерів ОВС та ЗСУ.
Учасники зібрали підписи під зверненням до депутатів Верховної ради, до Кабміну від міліціонерів-пенсіонерів Кіровоградської області, щоб депутати активізували роботу, направлену на перерахунок пенсій військовим пенсіонерам.
Також частина учасників акції, в приміщенні ГУНП в Кіровоградській області провели зустріч з начальником обласної поліції полковником Сергієм Кондрашенко щодо вирішення питань та погодження механізмів перерахунку пенсій.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)