У Кропивницькому містяни знімають відео до Дня Перемоги (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51521_1.jpg)
Багато кропивничан до 75-ї річниці Перемоги над нацизмом долучилися до сімейного челенджу «Історія поколінь», повідомляє FOTOINFORM.NET
В цих відео містяни розказують, демонструючи фотографії, нагороди, фронтові листи, що вони знають про героїв у їх сім'ї, які воювали, захищаючи країну від нацистських загарбників.
#istoriypokolin
Фотожурналіст Ігор Філіпенко зняв відео та прочитав вірш Марії Познанської «Схилися над могилами солдатів», який присвятив своєму дідові Філіпенко Івану Івановичу, який воював з нацистами , був військовим льотчиком-винищувачем та горів в літаку, втратив руку та мав багато нагород.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)