У Кропивницькому містяни сьогодні купують медовий квас, медовуху та мед (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52454_1.jpg)
Сьогодні багато мешканців обласного центру вже відвідали медовий ярмарок, повідомляє FOTOINFORM.NET
Багато різноманітного меду, медовухи та різних товарів бджолярства представлено на медовому ярмарку, який зараз відбувається на території регіональної торгово-промислової палати.
Якщо ви бажаєте купити смачної медовухи, рекомендуємо на ярмарці знайти гарного пасічника. Микола Гречаний продає смачний та різноманітний мед, медовий квас, медовуху. У вас є ще час завітати на цей святковий ярмарок бджолярів, який буде сьогодні працювати до 16-30.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)