У Кропивницькому містяни приєдналися до загальнодержавної акції
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54061_1.jpg)
Відвідувачі бібліотеки-для дітей №21 м.Кропивницького приєдналися до загальнодержавної акції «Нагодуй птахів узимку», про яку дізналися в книгозбірні.
Вони створили ініціативну групу, що виготовила з підручних матеріалів годівнички для птахів та розвісила їх в парку на березі Інгулу. Тепер у всіх бажаючих є можливість підгодовувати птахів частіше.
З книжок діти знають, що зима дуже важкий час для птахів. Так в січні-лютому за статистикою орнітологів від нестачі їжі та переохолодження гине дев’ять із десяти синичок.
Тому не будьмо байдужими до наших пернатих друзів! Допоможімо їм
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)