У Кропивницькому містяни незадоволені відсутністю облаштованих зупинок (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48581_1.jpg)
Кропивничани у соцмережах жваво обговорюють, що в нашому місті замало облаштованих зупинок громадського транспорту, повідомляє FOTOINFORM.NET
Цього разу містяни обговорюють зупинку у центрі міста біля центрального ринку. На днях коли були зливи, кропивничани на зупинці ховалися хто, як міг. І хоча невелика зупинка в цьому місці є, але для всіх охочих сховатися від дощу та негоди місця там немає. А в тому місці, де зупиняються маршрутки, там зовсім немає облаштованої зупинки. Що місцева влада цього не бачить? Для магазинів, кіосків, виносної торгівлі місце знайшлося. Але зробити велику зупинку у центрі міста, де великий пасажиропотік, чомусь не можуть.
«Центр міста, зупинка центральний ринок.Дощ льє "як з відра".Влада міста — до вас питання — чому людям нема де сховатись від дощу????? Коли буде зупинка???», - про це пише кропивничанка у соцмережі.
ФОТОИНФОРМ писав вже, що У Кропивницькому на зупинках не всім вистачає місця
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)