У Кропивницькому милувались красою української мови
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39983_1.jpg)
Мовознавчу гру «Доля мови – то доля нації» провели бібліотекарі філії №18 для дітей ДЮК «СКІФ» відділу сім’ї та молоді міськвиконкому з метою виховання у дітей любові до рідного слова, рідної землі.
Бібліотекарі у невимушеній формі вчили учасників милуватися красою української мови, розповідали про тернистий шлях української мови та слухали вірші видатних класиків, які підготували і декламували діти.
Мова – наш скарб без якого не може існувати не народ, ні держава. Педагог-організатор ДЮК «СКІФ» Юлія Мизь наголосила, що такі заходи вчать дітей правильно висловлюватись, виховують дружні стосунки, сприяють накопиченню досвіду доброзичливих відносин, а головне шанувати свою мову і поважати свою країну.
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)