У Кропивницькому команда «Рятівник» стала «бронзовим» призером з мініфутболу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56024_1.jpg)
24 вересня відбулось нагородження переможців Екстраліги літніх ігор Чемпіонату з мініфутболу серед команд-аматорів Кіровоградської області сезону 2021 року.
8 футбольних команд протягом сезону зіграли матчі 14 турів та у результаті запеклої боротьби три призові місця розподілились наступним чином: «бронзовими» призерами стала команда «Рятівник» ГУ ДСНС у Кіровоградській області, «срібло» у ФК «Титан-УПО» та «золото» здобув ФК «Земельник».
Як зазначив тренер команди Олег Твердоступ, наші футболісти-рятувальники протягом літного сезону показали наполегливість у протистоянні сильним командам та професійну гру. Команди суперників продемонстрували відмінну підготовку, однак наші хлопці стабільно тримаються в трійці лідерів і мають усі шанси у під час наступного сезону показати вищий результат.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)