У Кропивницькому громадськість вирішила підтримати школяриків
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52404_1.jpg)
За пару тижнів – перше вересня, і до шкіл у Кропивницькому піде понад три тисячі дітей, які живуть у багатодітних родинах. Тому активна громадськість вирішила підтримати школяриків!
Готуєте дитину до школи? Збираєте доньці чи синочку портфелика? Купіть зайвий пенал та десяток зошитів - і давайте разом зберемо ранець для школяриків із багатодітних родин!
«Долучайтеся! Особливо якщо живете у мікрорайоні Пацаєва-Волкова або Жадова-Попова! Приносьте набір олівців, яскравий пенал, фарби чи зошити - і давайте разом зробимо добру справу!», - закликає ресторатор Володимир Кравчук. Він пропонує свою кав‘ярню-магазин «Країна кави та чаю» по вулиці Пацаєва як місце збору шкільного приладдя.
Ви можете або принести канцтовари з дому, або купити їх на першому поверсі торгівельно-розважального центру, де працює «Країна кави та чаю» - у новому «АТБ» або у дитячому магазині там же, поруч. Везете своїх дітей у «Crazy Land»?! Зробіть приємність і хлопчикам та дівчаткам, чиї родини збирають до школи чотирьох, п’ятьох, шістьох і більше діток! Зупиніться на першому поверсі і залиште канцтовари на спеціальній стійці у магазині «Країна кави та чаю» - для акції «Збери дітям наплічник!».
Що можна принести?!
- олівці, пластилін, фарби, щіточки;
- зошити, альбом для малювання;
- пенал, підставка для книжок;
- кульова ручка, лінійка;
- гумка, ножниці, клей;
- інші канцтовари.
Збір триває до 22 серпня включно, а вже з вівторка 25-го організатори вручать зібране приладдя разом із Управлінням молоді та спорту хлопчикам та дівчаткам у багатодітних родинах. Організатори акції дякують Катерині Черкаській і всій команді управління за підтримку акції «Збери дітям наплічник!»
Із питаннями та пропозиціями можна звертатися до Володимира Кравчука: 0 (50) 540 54 83. Магазин «Країна кави та чаю» працює на першому поверсі торгівельно-розважального центру «City Point» (там, де «АТБ» та «Crazy Land») цілодобово.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)