У Кропивницькому городяни скаржаться на неякісні продукти (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50107_1.jpg)
Багато мешканців міста Кропивницький роблять покупки у супермаркетах обласного центру, повідомляє FOTOINFORM.NET
Але якість продуктів харчування незавжди відповідає їх вартості. Так городяни скаржаться на фасовану картоплю, яку купили у супермаркеті мікрорайону «Шкільний».
«Коли купуєш картоплю вона брудна та у землі. Принесеш її до дому, помиєш і лише тоді побачиш, що вона вже почала псуватися або гнити. На минулій неділі купила кислуватий кефір, хоча по даті виготовлення він свіжий. Коштує дорого, а якість погана. Чому у місті Кропивницький не контролюють якість харчових продуктів у супермаркетах?»,- скаржиться мешканка мікрорайону «Шкільний».
У соцмережах кропивничани діляться постами про неякісний товар, який вони купили в різних супермаркетах міста. То риба зіпсована, то випічка неякісна, то окалина в маковому рулеті — можна побачити на світлинах мешканців обласного центру.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)