У Кропивницькому до річниці Чорнобильської катастрофи запалили свічки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51404_1.jpg)
Вчора, 25 квітня, у місті Кропивницький відбулася акція «Запали свічку пам`яті», яка була присвячена 34- річниці аварії на ЧАЕС, повідомляє FOTOINFORM.NET
Кропивничани, які долучилися до цієї акції принесли свічки до пам’ятнику «Жертвам Чорнобиля», де виклали із них цифру «34» та запалили свічки. Із-за карантину багато містян просто запалили свічки на підвіконні у себе вдома.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)